Edukacja

Jaką suknie wybrać na sylwestrowy wieczór?

Sylwester to noc, kiedy można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa – a nawet na więcej niż odrobinę. Ta zasada dotyczy również stroju.

Suknie sylwestrowe różnią się od innych kreacji. Powinny one błyszczeć i mienić się, nie obowiązują żadne sztywne reguły co do koloru, kroju czy dodatków. Ważnym elementem są różnego rodzaju cekiny, kryształy, brokat, które mogą być obecne nie tylko na sukni, ale również na dodatkach, paznokciach, biżuterii czy jako element makijażu. Świetnie sprawdzają się kryształy Swarovskiego zdobiące kolczyki, naszyjniki, bransoletki, a także naklejone na paznokcie czy naszyte na suknię.

W zależności od tego, gdzie zamierzamy spędzić sylwestrową noc oraz od tego, jakiego typu kreacje lubimy i w jakich dobrze wyglądamy możemy wybierać wśród sukienek długich i krótkich w rozmaitych kolorach i fasonach.

Na bal sylwestrowy bardziej odpowiednia będzie suknia długa i bardzo strojna. Jeśli nasza kreacja jest skromniejsza trzeba pomyśleć nad wystrzałowymi dodatkami – np. srebrnymi butami i torebką oraz strojną biżuterią, która będzie rozświetlać całość i przyciągać wzrok.

W przypadku prywatki u znajomych lepiej wybrać suknię krótką i błyszczącą. Decyzję co do koloru powinna podjąć sama zainteresowana, bo przecież ona ma się w tej kreacji dobrze czuć i świetnie bawić.