Ciekawostki

Wiązany dekolt? Te bluzki są wciąż trendy!

Od kilku sezonów, bluzka z wiązanym dekoltem jest obecna we wszystkich modnych sieciówkach i sklepach internetowych. Co powoduje, że tak często po nią sięgamy?

Niewątpliwie jedną z przyczyn popularności jest duży wybór fasonów, który można umiejętnie dobrać do różnych sylwetek. Kobiety o wąskich ramionach na pewno wybiorą modele typu hiszpanka. Odsłonięte ramiona dodają kobiecości, ślicznie eksponują szyję i obojczyki. Wszelkie koronki, hafty, falbanki i inne aplikacje przy dekolcie pozwalają optycznie powiększyć nasz biust! Dla bardziej odważnych kobiet, projektanci przygotowali asymetryczne kroje, które odsłaniają nieco więcej.

Jeżeli nie chcemy odkrywać zbyt wiele, należy wybrać wariant z okrągłym dekoltem albo popularną łódkę. Tutaj również pożądanym ozdobnikiem przy dekolcie będą koronka i falbany. Jeżeli nie chcemy, żeby bluzka za mocno opinała tułów, wybierzmy oversizowy fason, rozszerzany na dole. Luźne, szerokie rękawy zapewnią nam swobodę ruchów i wygodę.

Obojętnie jaki model bluzki wybierzecie, można je z powodzeniem stosować w różnych stylizacjach. Świetnie sprawdzą się z rozkloszowaną spódnicą czy wąskimi spodniami. Dobre na co dzień i od święta, do pracy i na imprezę. Warto eksperymentować – niech nic nie ogranicza Waszej fantazji i wyobraźni.