sopockie mieszkanie ze skupu mieszkań

Zarabianie na nieruchomościach – jak to zrobić?

Nie rezygnuj z inspekcji przez zakupem mieszkania

Kupowanie mieszkania bez inspekcji jest bardzo głupim trendem. Można przepalić na tym wiele pieniędzy, tym bardziej, że pieniądze te mogły być znacznie lepiej wykorzystane – np. kupując sprawdzone mieszkanie ze skupu mieszkań (np. sopockiego).

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się pójść tą drogą, czy nie, nigdy nie rezygnuj z przeprowadzenia inspekcji domu. Musisz wiedzieć, co dokładnie kupujesz, bo skup mieszkań najczęściej nie przyjmuje reklamacji.

Nie szukaj zbyt specyficznych mieszkań

Wielu z nas ma bardzo specyficzną wizję naszego wymarzonego domu – gabinet na czubku wieży, basen w kształcie serca w ogrodzie czy podziemny kort tenisowy… no może nie aż tak specyficzne, ale rozumiesz o co mi chodzi.

Sprawdź: Mieszkania Bydgoszcz

Patrząc na to w perspektywie długoterminowej, to takie rzeczy nigdy się nie sprzedadzą – te pomysły są zbyt specyficzne, a w nieruchomościach najlepiej sprawdza się potencjał – potencjał na rozbudowę w konkretny sposób, potencjał na przerobienie mieszkania pod nasze potrzeby itd.

Skup mieszkań nie kupi czegoś takiego, bo nie będzie się mu to opłacać – nikt nie odkupi od skupu mieszkań mieszkania przerobionego na pole do paintballa. Warto o tym pamiętać.

Previous post Mity na temat botoksu
Next post Jaka jest Twoja cera?